Vereség Budapesten

2019, szeptember 10. Off By Dominik Zsolt

Csapatunk tegnap este Budapesten a Vasas Sportcsarnokban játszott a rendkívül jó erőkből álló, a nyáron komplett csapatot átigazoló TFSE-hez (erről ITT írtunk korábban).

A mérkőzés előtt Horváth Elemér nem tudta vállalni a játékot sérülés miatt, helyette Losonczy Máté utazott a fővárosba.
A találkozó első percétől nagy lendülettel támadtak a hazaiak, míg együttesünk tíz percig zavarban volt és nem találta a játékát. Ennyi idő elég volt a “tesiseknek”, hogy ellépjenek 2-0-ra. Ekkor Bagó Gábor már rendezni tudta a sorokat, aminek egyre bátrabb támadójáték és később gólok lettek a jutalma.
Előbb Szakmeiszter János (1-2) talált be egy szabadrúgás kombináció végén, majd a mérkőzésen végig agilisen és bátran játszó Bogyó Károly egyenlített a félidő vége előtt (2-2).

Bizakodva vártuk a második játékrészt, de sajnos már az első percben vezettek a fővárosiak, akik ezután még két találattal eldöntötték a meccs és a három pont sorsát.

A végig nagy iramú és tempós mérkőzést végül megérdemelten nyerték meg a hazaiak. Folytatás szeptember 16-án Nagykanizsán a Szombathelyi Haladás ellen a Zsigmondy Sportcsarnokban!

TFSE – Nagykanizsai Futsal Club (2-2) 5-2)
G: Dudás Dániel, Csernai Gábor 2, Andorka Kristóf 2 illetve Szakmeiszter János, Bogyó Károly