Bagó Gábor: „Tették a játékosok a dolgukat, míg erejük engedte”

2021, január 21. Off By Lendvai Bia

Csapatunk hétfőn este Szombathelyre utazott, ahol meg volt az esély a győzelemre, Fortuna azonban mégsem nekünk kedvezett. A végeredmény Haladás VSE II. – NFC 4-3 lett.

A hatodik percben szereztük meg a vezetést Szakmeiszter János góljával. (0-1) A 11. percben tovább növeltük előnyünket Szakmeiszter János duplájának köszönhetően. (0-2) A félidő utolsó percében szépítettek a vasiak, így 1-2-vel mentünk pihenni.
A második félidő is jól kezdődött, hiszen már az első percben újabb találatot szerzett Szakmeiszter János (1-3) Szerencsesorozatunk azonban itt véget ért, hiszen a 23., a 28 és a 35. percben is gólt rúgott ellenfelünk és minden próbálkozásunk ellenére, nem sikerült újra szépítenünk.

A meccset Bagó Gábor vezetőedző értékelte.
„Úgy gondolom, ha rendes kerettel tudtunk volna elutazni, akkor más lett volna a mérkőzés eredménye. Ennek ellenére a játékosok tették a dolgukat a pályán egészen addig ameddig bírták erővel. Gratulálok a Halinak a győzelemhez!”